5 KODI nustatymai. Deriname sistemą pagal save

Glaustai aprašysiu apie įdomesnius, mano požiūriu, KODI nustatymus, kuriuos panaudojus, sistemą nustatysite pagal save. Malonaus skaitymo.

1. Keli vartotojų profiliai

KODI sistemoje galima sukurti keletą vartotojų profilių, kurie bus atskirti vieni nuo kitų, turės savo nustatymus, slaptažodžius, valdys skirtingus media šaltinius. Jei namie KODI sistama naudojasi keletas šeimos narių, galima sukurti vaikų ir tėvų profilius. Vaikai turės savo aplinką su tik jiems skirtais šaltiniais, taip sumažės tikimybė, kad kažkur kažką prispaudys. Nustatymus rasime Nustatymai– > Profiliai.

Prifiliai
Kuriame vartotojus pagal poreikį.

2. Išjungiame nereikalingus meniu punktus

Nesunkiai pagal save galime nusistatyti KODI meniu juostą esančią pagrindinio ekrano kairėje pusėje išjungiant nereikalingus ar nenaudotinus meniu punktus. Užeiname Nustatymai – > Vartotojo sąsaja – > Konfigūruoti teminę išvaizdą – > Meniu elementai. Gretimai galime nustatyti regioną, vartotojo užraktą bei kitus parametrus.

Meniu punktų derinimas
Čia galime Įjungti arba išjungti meniu punktus.

3. Energijos taupymas

Visai gera mintis nustatyti energijos apribojimus. Galime parinkti po kiek minučių sistema, nevykdanti jokios veiklos, bus išjungiama. Taip pat galime nurodyti kaip sistema turi išsijungti: pilnas išjungimas / perėjimas į budėjimo režimą. Čia galima suderinti ir WOL (Wake On LAN), tokiu atveju grotuvas bandys pažadinti nutolusius serverius (NAS). Visa tai rasime Nustatymai – > Sistema – > Energijos taupymas

Energijos taupymo parinktys
Nustatome kaip KODI taupys elektros energiją.

4. Įjungiame eksperto režimą

Ką tik įdiegtas KODI nerodo pilnų nustatymų parinkčių, nes yra įjungtas pagrindinis lygis, kuris įgalina daryti minimalius sistemos pakeitimus. Jei neužtenka pagrindinių nustatymų, galima įjungti pažengusio ar eksperto lygį. Būkite atsargūs eksperto režime, keiskite tik tai, ką pilnai suprantate.

Eksperto režimas
Nustatymo lygių keitimo funkciją rasime meniu apačioje.

5. Nuotolinis valdymas

KODI galime valdyti ne tik nuotolinio valdymo pulteliu, kuris dažnu atveju būna prie įsigyto įrenginio, bet ir telefonu pasitelkiant spec. aplikaciją, taip pat interneto naršyklėje kompiuteryje įdiegus tam skirtą priedą. Rasime Nustatymai – > Paslaugos – > Valdymas. Įjungiame, jei reikia pakoreguojame prievadą, nurodome vartotoją ir galime jam priskirti slaptažodį. Valdymui iš Android telefono naudoju Kore (oficialus). Taip pat yra alternatyvų, pvz. Yatse. Iš naršyklės priedų paminėčiau Cast Kodi kurį naudoju su Mozzila Firefox.

Įjungus nuotolinę prieigą prie KODI sistemos, ją galėsite patogiai keliais skirtingais būdais.
Cast Kodi
Su naršyklės priedu Cast Kodi galėsite ne tik valdyti KODI naršyklės pagalba, bet ir leisti video iš YouTube, Twitch, Vimeo, SoundCloud bei kitų internetinių servisų.
Kore valdymo pultas
Su Kore aplikacija galima patogiai valdyti KODI išmanaus telefono pagalba.

Kaip matome KODI lanksti sistema, kurią galima pritaikyti pagal savo poreikius.

Taip pat skaitykite:

KODI nustatymai. I dalis
KODI nustatymai. II dalis
KODI priedai. YouTube, TubeCast ir kiti.

Taip pat sekite facebook tinklapyje Kodi Lietuva ir Kodi LT Telegram kanale.

Parašykite komentarą